آموزش دسر شب یلدا جدید

دسر شب یلدا یکی از خوراکی های خوشمزه  و پرطرفدار برای طولانی ترین شب ساله که به روش های مختلف و اغلب با میوه ها و خوردنی های مخصوص این شب تهیه می گردد.

امروز تصمیم دارم شما رو با طرز تهیه یک دسر با طعم و مزه عالی و ظاهری زیبا و جالب آشنا کنم تا حتما این دسر خوشمزه را در منزل و برای شب یلدا تهیه نمایید. در ادامه این آموزش کاکل و مرحله به مرحله را ملاحظه نمایید.

دسر شب یلدا جدید با آموزش مرحله به مرحله :

برای تهیه دسر شب یلدا بهترین پیشنهاد استفاده از میوه های مخصوص این شب است که طعم بی نظیری به دسر می بخشد. میوه ایی که در این مطلب قصد دارم به کمک آن دسری خوش طعم و عالی برای شب یلدا تهیه کنم، انار است که وجودش ظاهری زیبا به دسر ما می بخشد. در ادامه آموزش کامل تهیه این دسر را ملاحظه فرمایید و از آن برای پذیرایی و تزیین سفره شب یلدا استفاده نمایید.

مواد لازم برای تهیه دسر شب یلدا :

دانه های انار : یک پیمانه

ژله انار : یک بسته

ژله آلوئه ورا : یک بسته

خامه صبحانه : صد گرم

طرز تهیه دسر انار شب یلدا :

برای شروع تهیه دسر شب یلدا ابتدا قالبی مناسب تهیه نموده و دیواره های آن را کمی چرب کنید. سپس دانه های انار را داخل قالب بریزید. در ظرفی جداگانه یک بسته پودر ژله آلوئه ورا با یک و نیم پیمانه آب جوش مخلوط نمایید و بعد از حل شدن کامل پودر ژله در آب جوش نصف آن را به آهستگی و با قاشق روی دانه های انار ریخته و قالب را در یخچال قرار دهید.

ارسال دیدگاه