آنچه که هنگام خرید دکمه سردست باید دانست

دکمه سردست به طور معمول برای لباس رسمی آقایان ( به تازگی بروی لباس خانم ها ) در موقعیت های رسمی و مراسم ازدواج نیز استفاده می شود . کاربردهای آن نیز بی شمارند .

Image result for ‫جواهرات‬‎

هنگامی که تصمیم به خرید دکمه سرآستین گرفتید موارد خاصی را باید در نظر بگیرید ، به طور مثال : آیا آنها با سبک و رنگ اغلب کت و شلوارهای شما هماهنگی دارند ؟

آیا با دیگر زیورآلات شما ( ساعت ، انگشترها و غیره.. ) تناسب دارند ؟ و در آخر اینکه چه نوع دکمه سردستی را ترجیح می دهید ؟ ( دکمه سردست های یک جهته یا دو جهته و غیره )
به علاوه ، اندازه ی دکمه سردست می بایستی در حدی باشد که حلقه از سوراخ به راحتی خارج نشود .
کیفیت دکمه های سردست همانند دیگر جواهرات برند با یکدیگر متفاوت است . هنگام خرید می بایستی به کیفیت فلز و سنگ های نصب شده بروی آن توجه کرد . نحوه ی ساخت و تکنیک های مورد استفاده در تولید دکمه سردست نشانگر کیفیت آن می باشد . به علاوه لعاب استفاده شده در ساخت دکمه سردست از دیگر عوامل تاثیر گذار برروی کیفت آن است . به طور کلی ، اشخاص از طریق انتخاب دکمه سردست مناسب ، سبک شخصی و سلیقه ی خود را نشان می دهند . دکمه های سردست چه از جنس پلاتین و مزین به الماس و چه ساده و شیک باشند به هر ترتیب موجب زیباتر جلوه دادن شما هستند و دقت و توجه شما را به جزئیات نشان می دهند .

ارسال دیدگاه