توجه به ظاهر سیسمونی قبل از انتخاب و خرید

مهم ترین نکته در انتخاب سیسمونی پیش از توجه به ظاهر، راحتی کودک می باشد چرا که راحتی تعیین کننده سلامت جسم کودک است. بیشتر والدین برای خرید سیسمونی زیبایی ظاهری را در اولویت قرار می دهند در صورتی که اگر راحتی کودک در نظر گرفته نشود، تاثیرات منفی ای بر روی سلامت جسمی کودک شما می گذارد.
ملودی زرد

حال این به این معنا نیست که زیبایی در انتخاب شما هیچ جایگاهی نداشته باشد. محصولات چلینو با در نظر گرفتن راحتی کودک و زیبایی ظاهری در کنار قیمت مناسب مجموعه ی کاملی از سیسمونی را به شما عرضه می کند. چلینو برندی اسپانیایی که دارای شعبه در تهران می باشد به همین سبب محصولاتش را با قیمت مناسب و چهار سال گارانتی کمپانی در اختیار شما قرار می دهد.
علاوه بر راحتی کودک، فاکتور دیگری در انتخاب محصولات و خرید سیسمونی وجود دارد از جمله راحتی والدین. باز و بسته کردن راحت، بسیار سبک و قابل حمل و هدایت آسان از جمله فاکتور هایی است که برای راحتی بیشتر والدین و کودک طراحی شده است.
کالسکه اوربان دیتور با چرخ های بادی و نرم که به راحتی حرکت می کند طراحی شده مخصوص بانوان علاقه مند به ورزش و دویدن است. پشتی با قابلیت تنظیم در چهار حالت، سایبان قابل تنظیم، دارای سینی مخصوص کودک و ساک، سبد خرید بزرگ، کمربند ایمنی پنج جانبه ای، قابلیت تا شدن یک دسته ای از دیگر ویژگی های کالسکه اوربان دیتور می باشد. این کالسکه به همراه کریر (قابل استفاده بعنوان صندلی ماشین تا نه ماهگی) مطابق با مقررات اروپایی ECE R 03/44 تایید شده است.

ارسال دیدگاه