مدلهای مختلف کوسن و کاربرد آن

ها در طرح ها و مدل های مختلف در هر خانه ای وجود دارند که تاثیر زیادی در دکوراسیون داخلی خانه میگذارند . در این بخش میخواهیم شما را انواع مختلف کوسن و کاربردهای آن در دکوراسیون داخلی خانه و تاثیری که بر دکوراسیون خانه دارد آشنا کنیم.

کوسن ها کوسن

کوسن

کوسن ها در هر خانه ای معرف سلیقه صاحبخانه هستند و وجودشان به خانه عمق، بعد و زیبایی می بخشد. کوسن ها می توانند دنیایی از نقش های زیبا، رنگ های دوست داشتنی و هر آنچه را که از جزییات به آن نیاز دارید به خانه تان بیاورند. اگر به دنبال این هستید که تغییرات کوچک اما تاثیرگذاری در دکوراسیون داخلی خانه تان ایجاد کنید، بهترین راه اعتماد به کوسن هاست. نمی دانم تا به حال شده که به کوسن ها توجه کنید؟ یا همیشه خیلی راحت از کنارشان عبور کرده اید؟ شاید برای تان جالب باشد بدانید، کوسن ها هم مانند خیلی از عناصر و لوازم دکوراسیونی دیگر، سبک ها و مدل های مختلفی دارند که در این مطلب می خواهیم آنها را به شما معرفی کنیم.

مدلهای مختلف کوسن و کاربرد آن

کوسن هایی با لبه های تیز
این خرید کوسن ها محبوب ترین نوع کوسن ها هستند. آنها فقط دو قطعه پارچه و چهار درز در اطراف خود دارند که این دو تکه پارچه می تواند متفاوت باشد و حتی پارچه رویی می تواند تزیینات بیشتری نسبت به پارچه پشتی داشته باشد. در هر صورت دوخت این کوسن ها خیلی ساده بوده و دست شما هم برای ایجاد تغییر در آن حسابی باز است.

کوسن ها

مدلهای مختلف کوسن و کاربرد آن

کوسن های مکعبی
این کوسن ها دقیقا شبیه یک مکعب بوده و شامل دو کف و چهار تکه پارچه برای اتصال دو کف به یکدیگر است. اندازه این چهار تکه می تواند متغیر باشد و شما می توانید اندازه آنها را بنابر شرایط مبلمان و دکوراسیون داخلی تان تغییر دهید. همچنین هر کدام از تکه ها (چه کف ها و چه تکه هایی که برای اطراف در نظر گرفته می شود) می تواند با دیگری متفاوت باشد ولی این در صورتی است که خانه تان فانتزی دکور شده باشد.

کوسن ها

مدلهای مختلف کوسن و کاربرد آن

کوسن های منگوله دار
این کوسن ها به شما اجازه می دهند خلاق باشید. شما می توانید هر چیزی را به لبه های این کوسن ها بدوزید و از آنها آویزان کنید. این کوسن ها شخصیتی متمایز را به دکوراسیون داخلی اتاق یا فضای داخلی تان می بخشند.

کوسن ها

ارسال دیدگاه